Joakim Hagberg (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Kaprisgatan 58 424 44 Angered
(bostad)

E-post:
joakim.hagberg@politiker.goteborg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Göteborgs Stads nämnd för funktionsstöd Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige, alfabetisk ordning Ersättare 2019-10-17 - 2022-10-14
Stiftelsen J C E Nolleroths donationsfond Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31