Viktoria Tryggvadottir Rolka (S)

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förbundsfullmäktige i Göteborgsregionens kommunalförbund (Göteborgsregionens kommunalförbund) Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Göteborgs Grundskolenämnd Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Göteborgs Stadshus AB Suppleant 2020-01-23 - 2021-03-31
Kommunfullmäktige, alfabetisk ordning Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-05-02 - 2022-12-31
Partnership Management Committee Representant 2019-05-08 - 2022-12-31