Marie Brynolfsson (V)

Kontaktinformation

E-post:
marie.brynolfsson@politiker.goteborg.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Göteborgs Stads Pensionärsråd Suppleant 2019-05-08 - 2022-12-31
Göteborgs Stads socialnämnd Hisingen Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunstyrelsens Äldreberedning Ledamot och vice ordförande 2019-02-06 - 2022-12-31
Stiftelsen Tycho och Thilda Lindeqvists donationsfonder Ledamot 2021-01-01 - 2023-12-31
Styrgrupp för politikerutbildning Ledamot 2019-02-06 - 2022-12-31
Styrgrupp för samverkan inom hälso- och sjukvårdsområdet mellan Västra Götalandsregionen och Göteborgs Stad, Härryda, Mölndal, Partille och Öckerö Representant 2019-02-06 - 2022-12-31