Gabriella Toftered (L)

Kontaktinformation

E-post:
gabriella.toftered@politiker.goteborg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Referensgrupp för ungdomsfullmäktige Ledamot och ordförande 2020-02-26 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31