Thomas Lingefjärd (D)

Kontaktinformation

E-post:
thomas.lingefjard@politiker.goteborg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förbundsfullmäktige i Göteborgsregionens kommunalförbund (Göteborgsregionens kommunalförbund) Ersättare 2019-11-21 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige, alfabetisk ordning Ersättare 2019-10-17 - 2022-10-14
Nämnden för Konsument och Medborgarservice Ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31