Kristina Norén Lallo (KD)

Kontaktinformation

E-post:
kristina.lallo@politiker.goteborg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Göteborgs Förskolenämnd Ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31
Kommunfullmäktige, alfabetisk ordning Ersättare 2019-06-30 - 2022-10-14